گزارش کالبدشکافی مستقل: خفگی ناشی از فشار مداوم علت مرگ جرج فلوید بود

به گزارش ارانیوز، گزارش کالبدشکافی مستقل کارشناسان خانواده جرج فلوید، مرد سیاهپوستی در هنگام بازداشت پلیس شهر مینیاپولیس درگذشت، علت مرگ او را خفگی ناشی از فشار مداوم به گردن او بیان کرد.

گزارش کالبدشکافی مستقل: خفگی ناشی از فشار مداوم علت مرگ جرج فلوید بود

به گزارش ارانیوز به نقل از یواس تودی دکتر مایکل بادن و دکتر آلیشا ویلسون که این کالبدشکافی را انجام داده اند علت مرگ جرج فلوید را فشار بر روی گردن و پشت که به نرسیدن خون و اکسیژن به مغز انجامیده است ،اعلام کردند.

به گفته این کارشناسان فشار وارد آمده بر پشت، دست بندها و شرایط قرارگیری نیز از عوامل دخیل در مرگ بوده اند چرا که مانع کار دیافراگم برای نفس کشیدن فلوید شده اند.

به نظر این کارشناسان فلوید در همان صحنه حادثه درگذشته بود.

این گزارش یک هفته پس از مرگ فلوید 46 ساله منتشر می گردد که که یک افسر پلیس شهر مینیاپولیس ایالت مینه سوتای آمریکا هنگام بازداشت و دست بند زدن به او زانویش را برای چند دقیقه روی گردن او گذاشته و به حرف های او که نمی تواند نفس بکشد، توجهی نکرده بود.

رهگذران صحنه مرگ فلوید را ثبت کردند و عکس ها و ویدئوهای این حادثه در رسانه های اجتماعی منتشر شد. انتشار این تصاویر باعث اعتراضات گسترده در شهر مینیاپولیس و اغلب شهرهای عظیم آمریکا شد.

نتایج اولیه کالبدشکافی رسمی که هفته پیش منتشر شد مجموع اثر فشار روی گردن فلوید و الکل و سایر مواد در بدن او وجود بیماری زمینه ای از جمله بیماری قلبی را علت احتمالی مرگ او شمرده بود. نتایج آزمایش های سم شناسی هنوز اعلام نشده است.

در این گزارش اولیه اعلام شده بود که یافته های فیزیکی که از تشخیص خفگی ناشی از فشار حمایت نمایند، وجود ندارد.

  • عکس روز| اعتراض به مرگ جرج فلوید

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 742

به "گزارش کالبدشکافی مستقل: خفگی ناشی از فشار مداوم علت مرگ جرج فلوید بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش کالبدشکافی مستقل: خفگی ناشی از فشار مداوم علت مرگ جرج فلوید بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید