کرونا اجازه فیلمبرداری در مجلس را به سریال پایتخت نداد

به گزارش ارانیوز، حدس های رسانه ای و پیش بینی اتفاقات شخصیت های سریال پایتخت6 در فضای مجازی ادامه داشت که به سراغ امیر سیدزاده تهیه کننده سینما رفتیم و پرسیدیم شما نماینده مجلس سریال پایتختاید؟ پاسخ داد لور رفتم!

کرونا اجازه فیلمبرداری در مجلس را به سریال پایتخت نداد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، حدس های رسانه ای و پیش بینی اتفاقات شخصیت های سریال پایتخت6 در فضای مجازی ادامه داشت که به سراغ امیر سیدزاده تهیه کننده سینما رفتیم و پرسیدیم شما نماینده مجلس سریال پایتختاید؟ پاسخ داد لور رفتم! من در این سریال نقش نماینده مجلس را بازی می کنم. حالا در این دو قسمت نقش او را دیدیم که در کنار بادیگاردی محسن تنابنده - نقی معمولی- چقدر جذاب شده اند.

نقش آقای مالکی نماینده مردم ساری را در این سریال سید امیر سیدزاده تهیه کننده سینما برعهده دارد. سیدزاده برای نخستین بار به ایفای نقش می پردازد. او پیش تر در مقام تهیه کننده با سیروس مقدم کارگردان و محسن تنابنده در مجموعه تلویزیونی پیامک از دیار باقی همکاری داشته است. سیدزاده تأکید کرد: اطمینان داشتم به گونه ای این شخصیت را طراحی و نوشته اند که باعث دلخوری و نگرانی نمایندگان نخواهد شد. در این مجموعه با نماینده پاکدستی، مخاطب روبرو است که به حق قصد خدمت به مردم شهر را دارد.

وی درباره شخصیت مالکی در طول داستان شرح داد: در هر صنفی افراد خوب و بد وجود دارد. مالکی کاراکتری است که به استناد سوگندی که خورده انجام وظیفه و خدمت به مردم را از مسئولیت های خود دانسته و متعهد به انجام وظیفه است. شخصیت به گونه ای طراحی شده که شاهد تعهد و انجام وظایفش در طول داستان هستیم، اما در طول خدمت به مردم دچار چالش هایی می گردد و افراد از او توقعاتی دارند که مالکی به حسب وظیفه خود با این نوع خواسته های نابجا برخورد های مناسبی خواهد نمود.

بازیگر نقش مالکی در پایتخت درباره حضور نماینده در مجلس شورای اسلامی در قسمت های دیگر داستان گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مجلس شورای اسلامی نتوانستیم ایده های محسن تنابنده درباره حضور مالکی در مجلس شورای اسلامی را اجرایی کنیم و حضور من به مازندران محدود شد. اما حضور مالکی در بخش های دیگر سریال پررنگ تر می گردد.

وی درباره شیوع بیماری در منطقه مازندران و فیلمبرداری در این منطقه شرح داد: عوامل سازنده مجموعه تا روز 27 اسفندماه در مناطق مختلف مازندران حضور داشتند و من به دلیل شرایط کاری مجبور به رفت و آمد به تهران بودم. اما از روز اول به خوبی با نکات بهداشتی و ایمنی افراد سر صحنه حاضر شدند و محل اقامت و تهیه غذا به درستی ضدعفونی می شد. پایتخت یکی از مجموعه هایی است که افراد زیادی سر صحنه حاضر بودند و اگر یک نفر مبتلا می شد، کار تعطیل می شد که خوشبختانه با تمهیداتی که اندیشیده شد هیچ یک از اعضای گروه دچار مشکل نشدند و کار به اتمام رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 578

به "کرونا اجازه فیلمبرداری در مجلس را به سریال پایتخت نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا اجازه فیلمبرداری در مجلس را به سریال پایتخت نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید