پیش بینی اکونومیست از انتخابات آمریکا؛ بایدن پیروز می گردد

به گزارش ارانیوز، نشریه اکونومیست آمریکا با تحلیل داده های مالی، جمعیتی و نظرسنجی ها به پیش بینی نتیجه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در این کشور پرداخته و یک پیروزی قاطع را برای جو بایدن هم در بخش آرای مردمی و هم در بخش آرای الکترال پیش بینی نموده است.

پیش بینی اکونومیست از انتخابات آمریکا؛ بایدن پیروز می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش ایسنا، پایگاه مجله اکونومیست در بخش پیش بینی خود در مورد انتخابات ریاست جمهوری امسال میلادی آمریکا عنوان نموده هم اکنون الگو های حاصل از تحلیل این مجله نشان می دهند که جو بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری مفروض حزب دموکرات به احتمال خیلی زیاد دونالد ترامپ را در بخش آرای الکترال شکست می دهد.

بر طبق پیش بینی این نشریه شانس پیروزی جو بایدن در بخش الکترال کالج 91 درصد است در حالی که شانس پیروزی دونالد ترامپ در این بخش تنها هشت درصد است.

همچنین طبق تحلیل این نشریه، شانس اینکه جو بایدن در این بخش بیشتر آرا را کسب کند 99 درصد و شانس ترامپ برای کسب بیشتر آرای این بخش تنها یک درصد است.

در ادامه اکونومیست نوشته که پیش بینی تعداد آرای الکترال کسب شده از سوی جو بایدن بین 249 تا 415 رای (میانگین 347) است در حالی که این پیش بینی برای دونالد ترامپ بین 123 تا 289 رای (میانگین 191) است.

در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک نامزد باید برای پیروزی در بخش آرای الکترال 270 رای کسب کند.

همچنین اکونومیست بر اساس تحلیل هایش از داده های مراجع مختلف و نظرسنجی های گوناگون تا تاریخ دوم اوت پیش بینی نموده که جو بایدن در بخش آرای مردم هم دونالد ترامپ را شکست می دهد. طبق این پیش بینی با تحلیل رقابت تنها بین نامزد های دموکرات و جمهوریخواه، بایدن می تواند حدود 54 درصد از آرای مردمی را به خود اختصاص دهد و ترامپ 46 درصد این آرا را کسب می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 926

به "پیش بینی اکونومیست از انتخابات آمریکا؛ بایدن پیروز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی اکونومیست از انتخابات آمریکا؛ بایدن پیروز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید