پرداخت 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در استان مرکزی

به گزارش ارانیوز، مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: بانک توسعه تعاون 10هزارمیلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در استان مرکزی پرداخت کرده است.

پرداخت 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، وفایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد امیرالمومنین حضرت علی ابن ابی طالب (ع)وروز پدر، به تشریح خدمات بانک توسعه تعاون استان مرکزی در سال 99 پرداخت.

وفایی در این نشست، بانک توسعه تعاون را به عنوان یک بانک صد درصد دولتی که در راستای حمایت از بخش تعاون کشور و درجهت نیل به تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد در سال 88 ومطابق سیاست های اصل 44 قانون اساسی تاسیس شده، معرفی کرد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی در ادامه با اشاره به این موضوع که مطابق اساس نام این بانک، 70 درصد خدمات بانک (تسهیلات و...) مختص بخش تعاون و 30 درصد نیز برای سایر بخش ها می باشد، اضافه نمود: در طی فعالیت بانک از ابتدای تاسیس توانسته گام های خوبی در زمینه تحقق برنامه های پیش بینی شده بر دارد.

این مقام مسئول با اشاره به سیاست های حمایتی و توسعه ای بانک توسعه تعاون اضافه نمود : بانک توسعه تعاون در استان مرکزی به عنوان یکی از بانک های پرداخت کننده تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ،رونق تولید ، صندوق توسعه ملی ، صندوق نوآوری و شکوفایی توانسته عملکرد قابل قبولی در بین شبکه بانکی در استان داشته باشد.

وی با اشاره به پرداخت 10000 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در قالب 5500 پرونده از ابتدای سال توسط بانک توسعه تعاون در استان مرکزی گفت: این بانک در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود اقدام به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ، کمیته امداد و بهزیستی بنیاد شهید و سیل زدگان ، مشاغل خانگی و همچنین تجهیز مدارس محروم استان کرده است. عملکرد این مدیریت در پرداخت تسهیلات تکلیفی کمیته امداد و بهزیستی و قرض الحسنه ازدواج و مشاغل خانگی از ابتدای سال بین 90 تا 100 درصد بوده که ما بقی در شعب در حال کارسازی و در شرف پرداخت می باشد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی در تشریح عملکرد این بانک به عنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی در استان مرکزی از ابتدای سال تا به امروز گفت: پرداخت 700 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 23پرونده طی سال جاری و پرداخت 710 میلیارد ریال با اشتغال تقریبا 500 نفر در زمینه اشتغال پایدار روستایی از ابتدای طرح تا کنون بخشی از عملکرد بانک در زمینه طرح های بزرگ ملی است.

وفایی درخصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان نیز گفت: طی سال جاری 400 میلیارد ریال تسهیلات با نرخ 8 تا 12 درصد به این شرکت ها از محل تفاهم نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی از سوی بانک توسعه تعاون استان مرکزی پرداخت شده که بر این اساس در حال حاضر رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان در بانک توسعه تعاون متعلق به استان مرکزی است.

وی تصریح داشت: بانک توسعه تعاون بانکی جوان ، کارآمد و چابک می باشد که آمادگی تامین اقتصادی بنگاه های اقتصادی را در همه بخش های صنعت، کشاورزی، بازرگانی، مسکن و خدمات را دارا می باشد.همچنین زمینه بانکداری مجازی یکی از بهترین و امن ترین نرم افزارهای بانکی را در اختیار داشته که می تواند مطابق خواسته های مشتریان عزیز محصول ویژه ای تعریف کند.

گفتنی است بانک توسعه تعاون استان مرکزی با 11 شعبه و 3 باجه مشغول خدمت رسانی به تعاون گران و مشتریان گرامی می باشد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1220

به "پرداخت 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید