هدف قبولی در کنکور بدون برنامه ریزی تنها یک آرزوست

به گزارش ارانیوز، نیروی محرکه کوشش های افراد برای رسیدن به اهداف و موفقیت های مختلف در زندگی انگیزه آغاز و ادامه راستا می باشد.

هدف قبولی در کنکور بدون برنامه ریزی تنها یک آرزوست

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، نیروی محرکه کوشش های افراد برای رسیدن به اهداف و موفقیت های مختلف در زندگی انگیزه شروع و ادامه راستا می باشد. در بسیاری از موارد وجود موانع و مسائل فراوان بر سر راه شروع راستا پیشرفت و ترقی موجب از دست دادن انگیزه و مانع حرکت به سمت هدف می گردد.

در شرایط کنونی کشور و مقوله آزمون دکتری ازین قائله استثنا نبوده و بسیاری از داوطلبان به دلیل مشغله های کاری، مسائل مالی، بحران کرونا، نبود زیرساخت های آموزش از راه دور کافی و نا امیدی از شرایط فعلی موجب شده تا بسیاری از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد که هدف قبولی در آزمون دکتری را داشتند انگیزه خود را از دست داده و تمایلی به ادامه تحصیل ندارند.

اما این خاتمه ماجرا نیست...

با روشن شدن کورسویی از امید، جدال با ناامیدی شروع شده و انگیزه های نهان تجلی پیدا کرده و خود را به عرصه ظهور می رسانند. آزمون دکتری 1400 به دلایل فوق پیش بینی می گردد با کاهش شدید داوطلب روبرو خواهد بود و همین امر موجب افزایش شانس قبولی و ایجاد انگیزه برای داوطلبانی است که در رویای خویش لباس فارغ التحصیلی دکتری را بر قامت خود دوخته اند.

علاوه بر افزایش شانس قبولی، توسعه زیرساخت های آموزش آنلاین و حضور اساتید بنام و تراز اول که خود راهنمای بسیاری از رتبه های برتر آزمون ها بوده اند و ارائه برنامه های تخصصی همراه با رتبه های برتر آزمون های گذشته که خود راستا سخت آزمون را با موفقیت گذرانده و تجربیات بسیاری را کسب کرده اند و همچنین منابع جامعی که حاصل چندین سال تدریس در حوزه آزمون دکتری هست می تواند امیدبخش قبولی داوطلبانی باشد که در دل بحران های موجود انگیزه خود را از دست نداده و از همه ظرفیت های موجود برای قبولی خود در آزمون قرن جدید استفاده می کنند. به همین دلیل موسسه آموزش عالی ماهان حسب مسئولیت اجتماعی خود و آگاهی بخشی، برنامه ویژه و زنده ای را با حضور اساتید و رتبه های برتر آزمون گذشته برای تحلیل و آنالیز آزمون دکتری در روز شنبه مورخ 7 تیرماه 99 برگزار می کند.

در این برنامه تمامی ابعاد و زوایای کنکور دکتری 1400 مورد آنالیز قرار گرفته و راهکارهای ویژه ای برای حل موانع راستا قبولی ارائه خواهد شد و داوطلبانی که خلاف راستا جریان غالب به دنبال کسب موفقیت هستند می توانند با این برنامه ویژه زنده راستا خود را هموار کنند.

به یاد داشته باشیم فرصت طلایی 1400 تکرار شدنی نیست

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 781

به "هدف قبولی در کنکور بدون برنامه ریزی تنها یک آرزوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف قبولی در کنکور بدون برنامه ریزی تنها یک آرزوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید