نهایی شد؛ تصمیم آخر استقلال درباره مدافع جنجالی

به گزارش ارانیوز، میلیچ که بعد از دربی تهران را ترک کرد، منتظر پیشنهاد باشگاه استقلال به او برای تمدید 2 ساله قراردادش است منتهی این اتفاق تا امروز رخ نداده و آخرین خبری که درباره میلیچ مطرح شده بود، این بود که باشگاه استقلال به این بازیکن پیام داده که اول به تهران بیاید تا بعد درباره تمدید قرارداد با او مذاکره گردد. درخواستی که مورد موافقت میلیچ قرار نگرفته بود.

نهایی شد؛ تصمیم آخر استقلال درباره مدافع جنجالی

در چنین شرایطی، اخباری به فوتبالی رسیده که حاکی از آن است در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال، پیشنهاد تمدید قرارداد میلیچ که از سوی مهدی عبدیان مطرح شده، مورد موافقت سایر اعضا قرار گرفته است.

گویا عبدیان به سایر اعضای هیات مدیره گفته که میلیچ بازیکن خوب و باکیفیت و مفیدی است و اگر قرار به قطع همکاری با این بازیکن باشد، شکایت او می تواند یک پرونده جدید برای استقلال درست کند.

عبدیان به این نکته هم اشاره نموده که میلیچ به استقلال و ایران علاقه دارد و نباید بدقولی باشگاه درباره پرداخت مطالبات او را فراموش کرد و اینکه او برای تمدید قرارداد از قیمت اولیه مدیربرنامه اش تخفیف زیادی داده است و این نکته درباره او از سوی کادر فنی و مدیریت باشگاه در نظر گرفته نشده است.

در نهایت اعضای هیات مدیره استقلال تصمیم گرفتند تا میلیچ را به ایران برگردانند و قرارداد او را تمدید نمایند.

گویا باشگاه با این بازیکن تماس گرفته و قرار شده که این بازیکن، نهایتا تا آخر هفته به ایران بیاید و قرارداد او به زودی و تا نیم فصل تمدید گردد. میلیچ برای اینکه از نظر بدنی به مشکل نخورد در حال تمرینات انفرادی در کرواسی است.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1162

به "نهایی شد؛ تصمیم آخر استقلال درباره مدافع جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهایی شد؛ تصمیم آخر استقلال درباره مدافع جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید