مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد

به گزارش ارانیوز، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران اطلاع داد.

مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد

به گزارش گروه اجتماعی ارانیوز، به نقل ازروابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ عمار سعیدیان فر با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده مهلت زمان ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری تا 20 فروردین ماه تمدید شد.

وی گفت: فارغ از این که ارانیوز در گذشته طرح ترافیک دریافت نموده اند یا نه، می بایست مدارک خود را برای سال 99 بارگذاری نمایند.

سعیدیان فر توضیح داد: نظر به اینکه بسیاری از ارانیوز در شرایط موجود (شیوع ویروس کرونا) دورکار شده اند و نتوانسته اند برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد احتیاج خود به محل کار، مراجعه نمایند و درخواست زمان بیشتری برای ثبت نام داشتند، تمدید مهلت ثبت نام ارانیوز اجرا شده است.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک گفت: ارانیوز متقاضی کارت بلیط مترو نیز، دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت مشخص شده ثبت نام نمایند.

سعیدیان فر در ادامه گفت: تا به امروز بالغ بر 4 هزار 600 نفر برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیط، در سامانه تهران من، ثبت نام نموده اند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک با بیان این که ارانیوز در صورتی که معاینه فنی برتر داشته باشند از این تخفیف هم بهره مند می شوند.

سعیدیان فر در خاتمه تاکید نمود: دوستان خبرنگار در نظر داشته باشند که 20 فروردین آخرین مهلت ثبت نام ارانیوز بوده و مهلت اعلام شده بار دیگر تمدید نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 565

به "مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید