مدیرعامل سوهان محمدسیما: دوست نداشتیم نام بازیکن دوپینگی مطرح گردد، سرمربی قبلی ما می گفت چرا به بازیکنان دارو نمی دهیم

به گزارش ارانیوز، رسول قلی زاده، مدیرعامل باشگاه سوهان محمدسیمای قم گفت که دوست نداشتند نام بازیکن تیم فوتسال این باشگاه که به مصرف مواد نیروزا متهم است، افشا می شد.

مدیرعامل سوهان محمدسیما: دوست نداشتیم نام بازیکن دوپینگی مطرح گردد، سرمربی قبلی ما می گفت چرا به بازیکنان دارو نمی دهیم

رسول قلی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ارانیوز، درباره مثبت اعلام شدن تست دوپینگ مهدی حسن زاده، بازیکن تیم فوتسال سوهان محمدسیمای قم گفت: دوست نداشتیم نام او مطرح گردد که متأسفانه این رخ داد. ما از طرف باشگاه، هیچ دارویی به بازیکنی نمی دهیم و توصیه نمی کنیم. جنجالی هم که توسط محسن حسن زاده (سرمربی پیشین سوهان و برادر بازیکن خاطی) ایجاد شد، این بود که او می گفت چرا به بازیکنان دارو نمی دهی. او گلایه مند بود که چرا باشگاه، دارویی برای بازیکنان تهیه نمی کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است مهدی حسن زاده از برادر خود یعنی سرمربی پیشین سوهان محمدسیما دارو گرفته باشد، توضیح داد: من نمی توانم این موضوع را تأیید یا تکذیب کنم و بگویم بازیکنان از چه کسی برای مصرف دارو توصیه می گیرند، اما بعید می دانم که محسن حسن زاده چنین پیشنهادی به بازیکن مورد نظر داده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 294

به "مدیرعامل سوهان محمدسیما: دوست نداشتیم نام بازیکن دوپینگی مطرح گردد، سرمربی قبلی ما می گفت چرا به بازیکنان دارو نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سوهان محمدسیما: دوست نداشتیم نام بازیکن دوپینگی مطرح گردد، سرمربی قبلی ما می گفت چرا به بازیکنان دارو نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید