فراخوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش ارانیوز، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران فراخوان طراحی پوستر برای این رویداد ملی را منتشر کرد؛ این فراخوان با هدف جلب و توسعه مشارکت مردمی در راستای یاری به ارتقای سطح کیفی طراحی پوسترِ دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران منتشر شده و از هنرمندان و طراحان سراسر کشور که در این زمینه دارای سابقه فعالیت هستند، دعوت به عمل می آورد.

فراخوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

بنابر فراخوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، شرکت برای عموم آزاد بوده و هر فرد می تواند با ارائه دو اثر در این فراخوان شرکت کند. بعلاوه طرح های پیشنهادی باید به صورت عمودی و در قطع 70*50 با فرمت jpg ارسال شوند.

شرکت نمایندگان می توانند آثار خود را تا بیست وپنجم آذرماه 1400 به آدرس الکترونیکی [email protected] با عنوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همراه با ذکر کامل مشخصات و شماره تماس ارسال نمایند.

لازم به ذکر است از میان طرح های ارسالی، 3 اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شده و در نهایت یک اثر به عنوان برنده فراخوان مورد تقدیر قرار خواهد گرفت. بعلاوه از سوی ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به 3 نفر اول برگزیده این فراخوان لوح تقدیر و به طراح اثر برگزیده نهایی علاوه بر لوح تقدیر، گواهی شرکت و 70/000/000 ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر به پایگاه الکترونیکی خانه کتاب و ادبیات ایران به آدرس www.ketab.ir مراجعه نموده یا در صورت لزوم از ساعت 8 صبح تا 14 و 30 دقیقه با شماره 91006363 داخلی 506 تماس حاصل نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1621

به "فراخوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان طراحی پوستر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید