دیپورت چند مسافر مشکوک به کرونا از فرودگاه امام خمینی ، تست هیچ یک از کارکنان فرودگاه مثبت نبوده است

به گزارش ارانیوز، مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی از دیپورت شدن چند مسافر مشکوک به مبتلا به ویروس کرونا اطلاع داد و گفت: با توجه به مانیتورینگ دوربین های حرارتی، چند مسافر مشکوک با تب بالا را پالایش کردیم و با تشخیص تیم مستقر بهداشت مرزی در فرودگاه، این مسافران دیپورت شدند و به کشور مبدأ بازگشتند.

دیپورت چند مسافر مشکوک به کرونا از فرودگاه امام خمینی ، تست هیچ یک از کارکنان فرودگاه مثبت نبوده است

بهترین تجربه سفر را با کارگزار تور کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

علی کاشانی مبنی بر انتشار اخباری درباره عدم چک پزشکی مسافران پروازهای کانکشن در فرودگاه امام گفت: با توجه به نصب دوربین های حرارتی و غربال مسافرانی که دارای تب بالا هستند، دیگر نیازی نیست تست تب به صورت فرد به فرد از مسافران گرفته گردد.

وی اضافه نمود: اگر مسافری با تشخیص دوربین های حرارتی دارای تب بالا غربال گردد، سایر تست های مربوط به ویروس کرونا از آن مسافر گرفته می گردد و تمام مسافران مشکوک به وسیله این دوربین های حرارتی پالایش می شوند و آنها را از صف خارج می کنیم.

مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی از دیپورت شدن چند مسافر مشکوک به مبتلا به ویروس کرونا اطلاع داد و گفت: با توجه به مانیتورینگ دوربین های حرارتی، چند مسافر مشکوک با تب بالا را پالایش کردیم و با تشخیص تیم مستقر بهداشت مرزی در فرودگاه، این مسافران دیپورت شدند و به کشور مبدأ بازگشتند.

کاشانی با تاکید بر اینکه هیچیک از کارمندان و کارکنان فرودگاه امام خمینی مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا نیستند، گفت: خوشبختانه طی انجام تست های پزشکی مستمر و مداوم، هیچیک از کارکنان تا به امروز مشکوک به کرونا نبودند و تست های احتیاطی صورت گرفته هم مثبت نبودند.

وی ادامه داد: علاوه بر تیم بهداشت مرزی، از اواخر هفته گذشته یک تیم مجزای پزشکی هم در فرودگاه مستقر شدند و به صورت مستمر در حال چک کارمندان و کارکنان فرودگاه هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی با بیان اینکه دیگر گواهی سلامت برای مسافران خروجی از ایران صادر نمی گردد، گفت: از آنجایی که پروازهای ایران و ترکیه لغو شده است، دیگر مسافری تبادل نمی گردد که نیازی به صدور گواهی سلامت باشد. صدور گواهی سلامت باید با توافق وزارت بهداشت ایران و کشور مقصد انجام گردد و با توجه به اینکه پروازها تعلیق شده اند، در حال حاضر گواهی سلامت برای مسافری صادر نمی گردد.

منبع: ایلنا

منبع: چمدان
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 375

به "دیپورت چند مسافر مشکوک به کرونا از فرودگاه امام خمینی ، تست هیچ یک از کارکنان فرودگاه مثبت نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیپورت چند مسافر مشکوک به کرونا از فرودگاه امام خمینی ، تست هیچ یک از کارکنان فرودگاه مثبت نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید