درخواست رئیس اینتر از بازیکنان: حقوق 2 ماه تان را ببخشید!

به گزارش ارانیوز، بحران مالی باشگاه اینتر به جایی رسیده که رئیس چینی این باشگاه از بازیکنان خواسته است قید حقوق 2 ماه شان را بزنند.

درخواست رئیس اینتر از بازیکنان: حقوق 2 ماه تان را ببخشید!

به گزارش خبرنگاران، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده است که استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر نه تنها قصد ندارد که به بازیکنان این تیم به خاطر فتح سری A پاداش بدهد، بلکه از آنها خواسته است که حقوق دو ماه شان را به مالکان باشگاه ببخشند تا نراتزوری از بحران اقتصادی ای که گریبانش را گرفته عبور کند.

مانند بسیاری از باشگاه های اروپایی، اینتر هم در نتیجه از دست دادن منابع درآمدش پس از شیوع کرونا با بحران اقتصادی روبرو شده و به همین دلیل ژانگ از بازیکنان خواسته از دریافت حقوق دو ماه شان صرفنظر نمایند.

قرار است هر بازیکن به صورت فردی تصمیم خود را درباره درخواست رئیس باشگاه بگیرد و در روزهای آینده آن را به ژانگ اعلام کند. این درخواست را ژانگ چندی پیش از اعضای کادر فنی و مدیران باشگاه نیز داشت.

خاویر زانتی نایب رئیس باشگاه اینتر هفته پیش اعتراف کرد که این باشگاه دچار مسائل اقتصادی بسیار جدی شده است. جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر هم گفت از بازیکنان خواهد خواست که به باشگاه یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1346

به "درخواست رئیس اینتر از بازیکنان: حقوق 2 ماه تان را ببخشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست رئیس اینتر از بازیکنان: حقوق 2 ماه تان را ببخشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید