خرید 600 واحد مسکن مهر توسط یک دلال!

به گزارش ارانیوز، محسن وطن خواهی، مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه حدود 78 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند در حال ساخت است، اظهار کرد: 2 هزار و 800 واحد مسکونی در این منطقه مشکل حقوقی دارند که به همین دلیل از رده خارج شده اند.

خرید 600 واحد مسکن مهر توسط یک دلال!

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

او در تبادل نظر با خبرنگاران ادامه داد: بسیاری از پروژه های مسکن مهر در شهر جدید پرند توسط تعاونی ها ساخته شده است که متاسفانه به دلیل آنکه تنها 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته به طور کامل کنار گذاشته شده اند.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با اشاره به اینکه حدود 3 هزار واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده که با تاخیر یک تا دو ساله مشخص تکلیف شده است، اضافه نمود: تا به امروز 74 هزار واحد مسکونی تحویل داده شده است و از این میان 63 هزار کارت قسط هم به انتها رسیده اند، 11 هزار واحد مسکن مهر هم در آستانه تحویل کارت قسط هستند که به زودی این کارت ها تحویل داده می شوند.

جریمه مالکانی که مبلغ آورده مسکن مهر را تکمیل نمی نمایند

وطن خواهی از عدم همکاری مالکان واحد های مسکن مهر پرند برای تکمیل آورده گله کرد و اضافه نمود: متاسفانه بسیاری از متقاضیان تمایلی برای تکمیل آورده خود ندارند و همین موضوع باعث تاخیر در تحویل واحد ها می گردد.

او با بیان اینکه 10 هزار واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده که 6 هزار واحد آن تا انتها شهریور تحویل داده می گردد و 4 هزار واحد دیگر در نیمه دوم سال 99 به بهره برداری می رسد، گفت: بسیاری از مالکان تمایلی برای تکمیل آورده خود ندارند طبق تصمیماتی که گرفته شده مقرر شده کسانی که آورده خود را تکمیل ننمایند سود آن ها از 4 درصد به 18 درصد تغییر کند.

مدیر عامل شرکت عمران پرند شرح داد: بسیاری از واحد های مسکن مهر در پرند توسط دلالان خریداری شده اند که طبق برنامه ریزی های اجرا شده سعی داریم پای سوداگران را از بازار مسکن مهر قطع کنیم.

وطن خواهی توضیح داد: بعضی از دلالان بیش از 500 تا 600 واحد مسکن مهر را خریداری نموده اند که سعی داریم با رصد های مداوم به وسیله اتحادیه ها به یک جمع بندی برای حذف دلالان برسیم. تا 20 روز آینده با برنامه ریزی های دقیق کارت قسط واحد های پرند را تحویل می دهیم.

مدیر عامل شرکت عمران پرند شرح داد: 7 هزار واحد مسکن مهر مربوط به پروژه کیسون بوده که متاسفانه به دلیل شرایطی که این واحد ها داشت و با توجه به تاخیر در تحویل این واحد ها سعی خواهیم کرد این پروژه ها را تا انتها آبان ماه به بهره برداری برسانیم.

او اضافه نمود: پروژه کیسون با توجه به تغییرات قیمتی که داشت باعث ایجاد مسائلی برای متقاضیان خود شده بود که با نظر مجمع شرکت عمران شهر های جدید و وزیر راه و شهرسازی سعی شد بعضی از این مسائل برطرف و شرکت کیسون هم اقدامات لازم جهت تکمیل و تحویل واحد ها را انجام دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 684

به "خرید 600 واحد مسکن مهر توسط یک دلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید 600 واحد مسکن مهر توسط یک دلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید