خبر راه اندازی پلیس کرونا تکذیب شد

به گزارش ارانیوز، ناجا با تکذیب خبر راه اندازی پلیس کرونا اظهار داشت: نیروی انتظامی مجری مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

خبر راه اندازی پلیس کرونا تکذیب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری مهر، نیروی انتظامی طی اطلاعیه ضمن تکذیب خبر راه اندازی پلیس کرونا به اطلاع می رساند: این نیرو به عنوان یکی از اعضای کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در چارچوب سیاست ها و مصوبات ابلاغی ستاد ملی فعالیت نموده و هرگونه اعلام ممنوعیت یا محدودیت خارج از تصمیمات اعلام شده توسط کمیته اجتماعی انتظامی ستاد، فاقد اعتبار قانونی است.

لذا پیرو ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا همه دستگاه های مسؤول در سطوح ملی و استان ها، باید صرفاً در حدود مصوبات این ستاد یا کمیته اجتماعی-انتظامی اقدام به فعالیت نمایند.

نیروی انتظامی در اطلاعیه خود با تاکید بر اینکه تا کنون واحدی به نام پلیس کرونا در هیچ استان یا ساختار سازمانی ناجا شکل نگرفته است، مجدد از همکاری و همراهی دلسوزانه و متعهدانه هموطنان جهت یاری به قطع زنجیره کرونا تقدیر نموده و خواهان ادامه این همکاری با پلیس، کادر سلامت و دیگر سازمان ها و نهادهای مسؤول تا محو کامل بیماری در کشور شد.

ناجا در این اطلاعیه اضافه کرد: پلیس با توجه به شرایط پیش رو، هر گونه تصمیم جدید در نحوه مدیریت بحران ملی شیوع ویروس کرونا را به طور رسمی و به وسیله رسانه ها به اطلاع هموطنان خواهد رساند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 762

به "خبر راه اندازی پلیس کرونا تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر راه اندازی پلیس کرونا تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید