خبرنگاران وظیفه خبرنگاران نقد منصفانه مسوولان است

به گزارش ارانیوز، بروجرد - خبرنگاران - نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه خبرنگاراننقد منصفانه مسوولان است تا با همدلی و همفکری امید در دل مردم زنده گردد.

خبرنگاران وظیفه خبرنگاران نقد منصفانه مسوولان است

فاطمه مقصودی شامگاه سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اضافه نمود: خبرنگاران عملکرد مسوولان را رصد نمایند و از مسئولان پاسخ بخواهند، مسائل جامعه با پیگیری های خبرنگاران رفع می گردد.

وی گفت: فضای مجازی پر شده از بد اخلاقی ها که خبرنگاران واقعی باید از این بد اخلاقی ها دور باشند، فضای مجازی باید توسط خبرنگاران رصد گردد و خبرهای صحیح به گوش مردم برسد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نقد منصفانه مسئولان توسط خبرنگاران باعث می گردد تا کارها بهتر انجام گردد و مسئولان نباید از نقد منصفانه خبرنگاران ناراحت شوند.

مقصودی اضافه نمود: به دنبال مدیر سازی در شهرستان بروجرد نیستیم، مدیران خوبی در شهرستان بروجرد داریم که تا به امروز شناسایی نشده اند یا در شهرهای دیگر کشور فعالیت دارند.

وی اضافه نمود: شهرستان بروجرد احتیاج به همدلی و همفکری همگان دارد و خبرنگاران باید کارهای خوب نمایندگان و مسئولان را رسانه ای نمایند.

مقصودی با اشاره به ظرفیتهای بالای شهرستان بروجرد در زمینه های مختلف گفت: نقاط بالقوه شهرستان بروجرد باید توسط رسانه ها به کل کشور شناسانده گردد.

وی با اشاره به احداث و تکمیل سد آبسرده گفت: احداث سد آبسرده از ضروریات مهم شهرستان بروجرد است و برای تامین آب در شهرستان بروجرد در آینده باید پیگیر بهره برداری هر چه سریعتر آن باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در نشست خبری نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی خبرنگاران مسائل و مسائل کاری خود را مطرح کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 804

به "خبرنگاران وظیفه خبرنگاران نقد منصفانه مسوولان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وظیفه خبرنگاران نقد منصفانه مسوولان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید