خبرنگاران مهلت ارسال طرح های اشتغال جوانان استان سمنان تا خاتمه آبان است

به گزارش ارانیوز، سمنان- خبرنگاران- رئیس گروه ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: مهلت ارسال طرح های اشتغال ویژه جوانان تا انتها آبان است و تسهیلات مربوطه به این طرح ها تا انتها سال جاری پرداخت می گردد.

خبرنگاران مهلت ارسال طرح های اشتغال جوانان استان سمنان تا خاتمه آبان است

محمدحسین متولیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ابراز داشت: طرح ملی حمایت از اشتغال جوانان، ویژه افراد 18 تا 34 ساله با اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزا اجرا می گردد و متقاضیان می توانند برای دریافت فرم های مورد احتیاج و ارسال طرح اشتغال خود به نشانی faraghatejavan.ir مراجعه نمایند.

وی یادآور شد: سقف مشخصی برای اعطای تسهیلات در طرح حمایت از اشتغال جوانان استان سمنان تصویب نشده و مبلغ تسهیلات بر اساس برآورد هزینه کرد طرح ها معین می گردد.

وی اضافه کرد: ارسال طرح ها از 6 آبان در استان سمنان شروع شد و تا کنون 15 نفر طرح های اشتغال خود را ارسال نموده اند.

متولیان ادامه داد: اعتبار معین شده برای استان سمنان 15 میلیارد ریال است و هدف اصلی این طرح حمایت بیشتر از کسب و کارهای خانگی و خرد جوانان تمرکز دارد.

وی توضیح داد: کارمزد این تسهیلات در بانک رسالت 2 درصد و در صندوق کارآفرینی امید 4 درصد است و طول دوره بازپرداخت این تسهیلات از سوی بانک ارایه دهنده تسهیلات معین می گردد.

رئیس گروه ساماندهی اوضاع جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان بیان نمود: طرح های خلاقانه و الگوساز در زمینه اشتغال به منظور آموزش به سایر جوانان در قالب این طرح معرفی می شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 1001

به "خبرنگاران مهلت ارسال طرح های اشتغال جوانان استان سمنان تا خاتمه آبان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهلت ارسال طرح های اشتغال جوانان استان سمنان تا خاتمه آبان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید