ترامپ ایالت های آمریکا را هم تحریم می نماید!

به گزارش ارانیوز، فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا با امضای سندی خواهان قطع بودجه شهر نیویورک و چند شهر دیگر آمریکا که اخیراً صحنه اعتراضات بوده اند شده است.

ترامپ ایالت های آمریکا را هم تحریم می نماید!

یک رسانه آمریکایی گزارش داده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به دولت فدرال این کشور دستور داده فرایند قطع بودجه شهر نیویورک و سه شهر دیگری که اخیراً صحنه تظاهرات بوده اند را شروع کند.

روزنامه نیویورک پست مدعی شده ترامپ روز چهارشنبه با امضای یک سند پنج صفحه ای این درخواست را مطرح نموده است.

نیویورک، واشنگتن، سیاتل و پورتلند چهار شهری هستند که ترامپ، بودجه آنها را نشانه گرفته است. این شهرها بعد از قتل نژادپرستانه جورج فلوید، شهفرایند سیاه پوست آمریکایی صحنه تظاهرات های خشونت آمیز بوده اند.

ترامپ در سند مذکور دوبار نام بیل دی بلاسیو، شهردار نیویورک را ذکر نموده. او نوشته است: دولت من اجازه نخواهد داد دلارهای به دست آمده از اقتصادیات شهفرایندان هزینه بودجه شهرهایی شوند که اجازه داده اند به مناطق قانون گریز تبدیل شوند.

در این سند آمده است: به منظور حصول اطمینان از اینکه بودجه های فدرال هدر نمی فرایند و یا به طریقی هزینه نمی شوند که ناقض قول دولت ما برای محافظت از زندگی، آزادی و اموال مردم باشد، لازم است که دولت فدرال اقدام به بازنگری در مصرف بودجه توسط حوزه هایی کند که آنارشیسم، خشونت و تخریبگری علیه شهرهای آمریکایی را مجاز نموده اند.

ترامپ از سازمان های فدرال خواسته ظرف 14 روز گزارشی از تمامی بودجه های فدرال که در اختیار شهرهای سیاتل، پورتلند، نیویورک و واشنگتن قرار گرفته اند تهیه نمایند.

او همچنین به ویلیام بار، وزیر دادگستری آمریکا دستور داده فهرستی از حوزه های آنارشیست که اجازه تداوم تخریب اموال را داده اند تهیه کند.

رئیس جمهور آمریکا همچنین از رئیس اداره بودجه کاخ سفید خواسته ظرف 30 روز تا آنجا که قانون اجازه می دهد دسترسی حوزه های آنارشیست به بودجه های فدرال را محدود کند.

نیویورک پست نوشته دستور ترامپ می تواند اثرات اقتصادی هنگفتی داشته باشد. به عنوان مثال، نیویورک سالانه 7 میلیارد دلار از دولت فدرال یاری اقتصادی دریافت می نماید.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 899

به "ترامپ ایالت های آمریکا را هم تحریم می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ ایالت های آمریکا را هم تحریم می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید