بیش از 316 هزار لیتر کشفیات سوختی ، قاچاق انسان نداشتیم

به گزارش ارانیوز، فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان نمود: اجرای امنیت پایدار در حوزه مرزها به عنوان بالاترین هدف مرزبانی نیازمند تأمین نیروی انسانی است، همچنین سرمایه های سازمان باید در راستای اهداف سازمان حرکت کنند، اما در این حوزه نیازمند توجه بیشتر به معیشت خانواده ها هستیم.

بیش از 316 هزار لیتر کشفیات سوختی ، قاچاق انسان نداشتیم

به گزارش ارانیوز آنلاین به نقل از ایسنا، سردار ولی الله رضایی نژاد سه شنبه 6 اسفند در نشست مطبوعاتی با ارانیوز گفت: برخورد با خودروهای شوتی جز وظایف مرزبانی نیست و تردد شوتی ها در سطح شهر در حیطه وظایف ما نیست. ولی طبق قانون وظیفه داریم که اگر کالای قاچاق در خورها تردد دارد برخورد نماییم و قاطعانه بگویم تردد قاچاق در حوزه خورها کمتر از 3 درصد است.

وی افزود: در حوزه قاچاق سوخت بلافاصله اقدام می کنیم و در امسال بیش از 316 هزار و 843 لیتر کشفیات سوختی داشتیم که نسبت به سال گذشته شاهد کاهش بین 12 تا 14 درصدی کشفیات سوخت بوده ایم.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر اظهار کرد: ورود مواد مخدر به سطح دریا از سال گذشته افزایش داشته که به میزان 12 درصد افزایش داشته و امسال نزدیک به 6 تن کشفیات مواد مخدر داشته ایم.

سردار رضایی نژاد ادامه داد: از میان عملیات های مبارزه با مواد مخدر 15 عملیات اجرا شده که 11 درگیری مسلحانه بوده و 6 فروند شناور توقیف شده است. درراه مبارزه با مواد مخدر راضی هستیم جانمان را بدهیم تا نگذاریم کوچک ترین بار مواد مخدر جابه جا گردد.

وی با اشاره به افزایش 25 درصدی پرونده های قاچاق کالا گفت: ارزش ریالی کل کشفیات شامل سوخت، مواد مخدر و... استان بوشهر در امسال 350 میلیارد تومان بوده است.

فرمانده مرزبانی بوشهر گفت: الحمدالله تا به امروز در استان بوشهر اصلاً موردی مبنی بر قاچاق انسان نداشته ایم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 509

به "بیش از 316 هزار لیتر کشفیات سوختی ، قاچاق انسان نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 316 هزار لیتر کشفیات سوختی ، قاچاق انسان نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید