بهسازی 47 هزار واحد مسکن روستایی در زنجان

به گزارش ارانیوز، خبرنگاران: مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با اشاره به اینکه بهسازی 57 درصد از واحد های هدف در روستا ها اجرا شده است٬ گفت: 47 هزار واحد مسکونی روستایی بهسازی شده است.

بهسازی 47 هزار واحد مسکن روستایی در زنجان

جهت دریافت خدمات اجرای انواع روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

احمد حاجی زاده در گفت و گو با خبرنگار ارانیوز در زنجان، با اشاره به اینکه 82 هزار و 500 واحد مسکن روستایی هدفگذاری شده بود، اظهار کرد: بهسازی 5 هزار واحد مسکونی روستایی استان زنجان سهمیه سال جاری است.

وی توضیح داد: بهسازی واحد های باقی مانده در استان زنجان نیز در دست اقدام است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با اشاره به فرایند طرح های هادی روستا در استان زنجان اضافه کرد: طرح هادی در 730 روستای استان زنجان در برنامه پنج ساله پنجم قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در 288 روستا استان زنجان طرح هادی برگزار شده است٬ اعلام کرد: در حال حاضر نیز این طرح در استان زنجان در حال برگزاری است.

حاجی زاده خاطر نشان کرد: در اجرای طرح هادی در استان زنجان در مقایسه با سایر استان ها و متوسط کشوری شرایط خوبی داریم.

وی با اشاره به اینکه 3هزار 24 واحد مسکن مهر در شهر های زیر 25 هزار نفر در قالب خود مالکین به واجد شرایطین مسکن مهر واگذار شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با اشاره به اینکه یک هزار واحد مسکن مهر در استان زنجان در دست اقدام است٬ گفت: به طور متوسط این واحد ها 93 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی اضافه کرد: فنداسیون این واحد واحد ها 99 درصد٬ 96 درصد و سفید کاری 95 درصد و نازک کاری این واحد ها نیز 89 درصد پیشرفت داشته است.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 576

به "بهسازی 47 هزار واحد مسکن روستایی در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی 47 هزار واحد مسکن روستایی در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید