انصاری فرد: بیرانوند گفت از حرکتش سوء برداشت شده است!، با مدیران تراکتور در تماس هستیم

به گزارش ارانیوز، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند اعلام نموده از حرکتش در تبریز سوء برداشت شده است.

انصاری فرد: بیرانوند گفت از حرکتش سوء برداشت شده است!، با مدیران تراکتور در تماس هستیم

به گزارش ارانیوز، محمد حسن انصاری فرد در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: قرار بود روز گذشته جلسه ای با آقای تاج داشته باشیم که به امروز موکول شد و من با ایشان در فدراسیون دیدار کردم. با توجه به اینکه تا پیش از این با فدراسیون همکاری داشتم و به تازگی کارم را در پرسپولیس شروع نموده ام درباره مسائل مختلفی با آقای تاج جلسه و گفت وگو داشتیم. بخش اصلی صحبت ها، طبعا به امور پرسپولیس مربوط می شد که باید دنبال می کردیم و آقای تاج هم درباره برخی موارد، دستورهای لازم را جهت پیگیری دادند.

رضایت از روند پرونده حرفه ای سازی پرسپولیس در فدراسیون

مدیر عامل پرسپولیس ادامه داد: همانطور که پیش از این نیز گفتم، مهم ترین دغدغه ما در مقطع کنونی اخذ مجوز حرفه ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا است. جلسات مختلفی را هم در این ارتباط برگزار کردیم. جلسات با سازمان لیگ، کمیته حرفه ای سازی و مدیران و معاونان باشگاه تا کار به سرعت پیش برود. آقای تاج هم با توجه به گزارش هایی که درباره روند پرونده پرسپولیس دریافت نموده بودند، ابراز رضایت کردند. با این وجود پیگیری ها تا حصول نتیجه نهایی ادامه می یابد تا مبادا کوچکترین مسئله ای حادث شود.

کوشش برای وصول درآمد در فیفا

وی ادامه داد: موضوع مهم دیگر در جلسه با آقای تاج به درآمد پرسپولیس نزد فیفا و نحوه دریافت آن مربوط می شد. فدراسیون در این باره نهایت همکاری را دارد و آقای تاج هم ابراز امیدواری کردند باشگاه ها هر چه سریعتر درآمد خود را وصول نمایند در این ارتباط مکاتبات انجام شد و ما پیگیر آن هستیم.

بیرانوند هیچ بی احترامی نکرد

انصاری فرد اعلام نمود: در این جلسه درباره مسائل مختلف دیگری هم صحبت شد و البته از فرصت استفاده کردم و درباره هجمه هایی که علیه علیرضا بیرانوند در روزهای اخیر به وجود آمده است، صحبت داشتیم. در این ارتباط ویدیویی منتشر شده و می خواهند بگویند علیرضا بیرانوند به تماشاگران توهین نموده است. این در حالی است که چه در سال گذشته و چه برای این بازی با وجود برخی مسائل که نمی خواهیم به آنها اشاره کنیم، بیرانوند هرگز موضعی نگرفت.

مدیر عامل پرسپولیس گفت: ما به دنبال پرهیز و جلوگیری از تنش ها بین تیم های رقیب هستیم. ضروری است همه باشگاه ها در این باره با یکدیگر همکاری کنیم تا فوتبال در فضایی آرامتر دنبال شود و رقابتی حرفه ای و جوانمردانه شکل بگیرد و خدایی نانموده اتفاقات تلخ اواخر فصل گذشته در ورزشگاه ها تکرار شود. در این باره با آقای بیرانوند هم صحبت کردم. او تاکید نمود هرگز به دنبال بی احترامی نبوده است. او حتی در فصل گذشته با وجود برخی اتفاقات، مثبت صحبت نموده بود. بیرانوند بازیکنی با اخلاف و یکی از سرمایه های فوتبال کشور ما محسوب می شود و تاکید نمود از حرکت وی در تبریز سوء برداشت شده و خودش شرح خواهد داد و مسائل را تشریح خواهد نمود.

وی گفت: بیرانوند این بار هم برخلاف تصوری که کوشش می شود، ایجاد نمایند، هیچ بی احترامی نداشت. این ذهنیت نباید ایجاد شود و از آنهایی که بخواهند اقدام به تحریک و شیطنت نمایند، شکایت می کنیم. آقای تاج هم گفتند که ویدیو را دیده اند و روی این موضوع صحه گذاشتند.

برای حل مشکل دنیزلی با مدیران تراکتورسازی در تماس هستیم

انصاری فرد توضیح داد: بین ما و باشگاه تراکتورسازی هیچ مسئله ای وجود ندارد. ما مدیران با هم در تماس هستیم از جمله این که در روزهای اخیر برای حل مشکل خروجی آقای مصطفی دنیزلی با آقای الیاسی، رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی در تماس بودیم. موضوع به مالیات 300 میلیون تومانی مربوط می شود که به دوره دوم حضور آقای دنیزلی در پرسپولیس بر می شود که برای حل آن در حال پیگیری هستیم تا مسئله ای برای آقای دنیزلی بوجود نیاید و به باشگاه تراکتورسازی هم قول داده ایم با پیگیری، موضوع را حل کنیم.

شروع مذاکرات برای تمدید قرارداد بیرانوند

مدیر عامل سرخپوشان در خاتمه درباره مذاکرات تمدید قرارداد با علیرضا بیرانوند گفت: او به قدری باشگاه و تیم پرسپولیس را دوست دارد که مذاکرات را برای تمدید قرارداد شروع نموده ایم. روز گذشته در این باره جلسه ای با وکیل بیرانوند داشته ایم. امروز دوشنبه هم جلسه دیگری داشتیم و پس از آن آقای بیرانوند به باشگاه آمد تا با او هم صحبتی داشته باشیم. توافقاتی هم برای تمدید صورت گرفته که انشاا... به زودی منجر به امضای قرارداد می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 19

به "انصاری فرد: بیرانوند گفت از حرکتش سوء برداشت شده است!، با مدیران تراکتور در تماس هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: بیرانوند گفت از حرکتش سوء برداشت شده است!، با مدیران تراکتور در تماس هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید