اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم

به گزارش ارانیوز، باشگاه پرسپولیس گفت دو عضو تدارکات این تیم که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی به سر می برند و هیچ ارتباطی با عوامل تیم ندارند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم

به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای درباره مثبت شدن تست کرونای دو عضو تدارکات این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

بنابر اعلام دکتر حقیقت، پزشک تیم، بعد از انجام آزمایش های تست کرونا از اعضای تیم، مشخص شد که تست دو عضو تدارکات تیم مثبت بوده است.

به همین دلیل، نتایج تست همه اعضای تیم، بنا بر تکالیف باشگاه به سازمان لیگ ارسال شد ولی موضوع با توجه به تعهد نسبت به حفظ اسرار پزشکی افراد، رسانه ای نشد.

در حال حاضر همه بازیکنان و مربیان تیم، همانطور که پیش از این اعلام شده بود از جهت آلودگی به این ویروس در صحت و سلامت کامل هستند. طبیعی است که مثبت بودن تست این دو عضو ارتباطی با تمرینات نداشته چرا که نمونه گیری نیز قبل از آغاز تمرینات انجام شده است.

دو عضو تدارکات که به این عارضه مبتلا شده اند نیز با اعضای تیم ارتباط نداشته اند و اکنون در قرنطینه خانگی و تحت نظر هستند، ضمن آنکه در روز نمونه برداری، با توجه به احتمال این که نفراتی دچار عارضه باشند، تدابیر لازم برای انجام پروتکل های بهداشتی اتخاذ شده بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: eranews.ir شناسه مطلب: 732

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید