امروز: سه شنبه 29 مهر 1393 برابر با 21 اکتبر 2014

اخبار ویژه

نمازجمعه کیاسر مرکز بخش چهاردانگه ساری 25مهر 93

نمازجمعه کیاسر مرکز بخش چهاردانگه ساری 25مهر 93

به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ برکات نمازجمعه کیاسر،نماز دشمن شکن جمعه مورخه 25/مهر/93 منطقه چهاردانگه به امامت حضرت حجه الاسلام و...
بازدید آیت ا...طبرسی از مسجد در حال ساخت روستای اراء

بازدید آیت ا...طبرسی از مسجد در حال ساخت روستای اراء

به گزارش اراءنیوز از روستای اراء حضرت آیت ا...طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهر ساری از مسجد در حال ساخت روستای اراء...
قدمگاه آیت ا...خامنه ای در روستای اروست/تصاویر

قدمگاه آیت ا...خامنه ای در روستای اروست/تصاویر

به گزارش اراء نیوز در 24 مهر سال 1374 آیت ا...خامنه ای به روستای اروست آمد.متن گزارش این سفر را به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم...
سخنان مهم امام جمعه کیاسر در یازدهمین یادواره شهدای چهاردانگه

سخنان مهم امام جمعه کیاسر در یازدهمین یادواره شهدای چهاردانگه

به گزارش اراء نیوزاز یازدهمین یادواره شهدای بخش چهاردانگه ساری قبل از سخنرانی وزیر محترم کشور حجت الاسلام والمسلمین تیموری سخنان مهمی...
یازدهمین یادواره شهدای چهاردانگه در وبلاگ های چهاردانگه

یازدهمین یادواره شهدای چهاردانگه در وبلاگ های چهاردانگه

به گزارش اراءنیوز کمتر از یک روز مانده به برگزاری یازدهمین یادواره شهدای چهاردانگه در شهر کیاسر ، وبلاگ های این بخش برگزاری این مراسم را...

شهداء

گفتگوها

اراء نیوز

 به گزارش اراءنیوز به نقل از  روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، سعیدی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه خبر داد: افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه چهاردانگه،در هفته تربیت بدنی همزمان با سراسر کشور در 26 مهرماه 1393 با هدف تعالی، نشاط و انس و احساس تعلق دانش آموز به مدرسه در دبیرستان المهدی(عج) منطقه برگزار گردید.

در این مراسم، هاشمی (کارشناس تربیت بدنی و سلامت) در جمع دانش آموزان و همکاران ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی، گفت: ورزش یکی از زیر مجموعه های  تعلیم و تربیت است و ورزش دراسلام، وسیله ای برای سالم زیستن، قوی بودن، بهتر عبادت کردن و خدمت بهینه به خلق است؛ نه جمع کردن مال و ثروت، شهرت و کسب وجهه و شهرت.

در ادامه برنامه مسابقه «دوی استقامت» بین دانش آموزان دبیرستان مذکور با شرکت 25 نفر شرکت کننده برگزار و به نفر ات برتر جوایزی اهداء شد.


به گزارش اراءنیوز دانش آموزان هسته فرهنگي جوان خواهران کیاسر"باحضور رابط و مربي طرح" در روستای چالو  حضور یافته و به دیدار خانواده شهدا رفتند.

دوشنبه, 28 مهر 1393 13:38

برداشت زرشک در قلعه سر

 

به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ قلعه سر نیوز،درختچه هایی با ارتفاع متوسط 2 متر، شاخه هایی باریک و سرشار از خارهای بلند و بسیار تیز برگ هایی با دندانه های تیز و سطحی تمامِ آن چیزهایی هستند که طبیعت برای مبارزه با آب و هوای سرد کوهستانی به درخت زرشک داده است ، در فصل پاییز رنگ قرمز گیلاسی به خود می‌گیرندچند روزی هست که  برداشت زرشک  در اطراف قلعه سر آغاز شده است.

 زرشک دانه دار به عنوان درختچه‌ای میوه دهنده  در  مناطق کوهستانی قلعه سر به چشم می‌خورد و از آنجایی که زرشک اجزا طبیعی اکوسیستم مناطق کوهستانی است حتی در شرایط سخت و نامساعد نیز میوه فراوانی تولید می‌کند.

 

دوشنبه, 28 مهر 1393 13:34

جانبازان نماد صبر و مقاومت

جانبازان و مجروحان عزیز مان که واقعا تجسم فداکاریند، شهیدان زنده اند (مقام معظم رهبری)

به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ پایگاه مقاومت بسیج واوسر،آقای « عین اله قاسمی » جانباز ۷۰ درصد از اهالی  واوسر، ساکن روستای واوسر نومی باشد که  به ظاهرسالم  اما از درد ۳۱ ساله ی عارضه گاز شیمیایی خردل ، ترکش های موجود در بدن و جمجمه سر،  خاطرات جبهه، نحوه ی مجروحیت  خود می گوید.

آنها یک روز، دور از ریا و با قلبی به وسعت دریا راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند؛ اما امروز همان مردان که جراحت‌ شان دور از چشم‌های‌ ما است، با دلی پر از درد، در بهشت کوچک گوشه از شهر و روستا غم می‌خورند.سخن گفتن از دفاع مقدس ، جنگیدن مردان و رزمندگان در دهه اول انقلاب، در محیط جنگ و جبهه و در حضور دشمن  آنجاکه فضای مجاهدت، ایثارگری، وفای به عهد و سخاوت وجود داشت و اوج سخاوت و بخشش نیز تقدیم جانشان به پیشگاه خداوند بود.سخت است. اما امروز بخش قابل توجهی از جامعه که غرق در بحث های دنیایی شده و کمتر کسی می تواند درد دل آنهارا گوش کند، و آنها را باور کند و شرایط سخت آنها  را درک نماید.در بین جانبازان همه دارای مشکلات خاص خود هستند و درد و تحمل آن برایشان یک عادت گشته است،جانبازان و قربانیان سلاح شیمیایی در نگاه اول همه کاملاً سالم به نظر می‌آیند.او چون عارضه‌اش مخفی است و در ظاهر سالم به نظر می‌رسد و در نگاه اول تعجب همگان را بر می‌انگیزد اما او ازعا رضه گاز شیمیایی خردل به  سختی نفس می‌کشد،و ترکش های در بدن باعث شده تا عصای او یاری اش دهد  تا حرکت کند.

در این قسمت به معرفی جانباز، ودر قسمت های بعدی به بیان مشکلات ،خاطرات جبهه، و نحوه ی  مجروحیت این جانیاز عزیز خواهیم پرداخت

نام ونام خانوادگی: آقای عین اله قاسمی

در صد جانبازی : ۷۰ درصد

سال  مجروحیت :۱۳۶۲

 اعزام از شهرستان بهشهر به عنوان بسیجی وشرکت در عملیات های خیبر و والفجر (۸) مجروحیت در عملیات خبیر بر اثر استنشاق گاز شیمایی خردل و در عملیات والفجر ۸ بر اثر اصابت ترکش به اعضای بدن و جمجمه سر

محل اقامت: روستای واوسر نو و بهشهرمازندران

IMG_1206

IMG_۲۰۱۴۱۰۱۵_۲۱۴۸۰۴

روستای واوسر. سال ۱۳۶۵-آقای عین اله قاسمی

IMG_1208

IMG_1210آقای عین اله قاسمی و فرزندش آقا بهنام

IMG_1162

دیدار با جانبازان در هفته دفاع مقدس – روستای واوسر نو

نقل از: وب سایت وطنم واوسر

به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ برکات نمازجمعه کیاسر،نماز دشمن شکن جمعه مورخه 25/مهر/93 منطقه چهاردانگه به امامت حضرت حجه الاسلام و المسلمین تیموری امام جمعه کیاسر اقامه گردید.

ایشان با سفارش به تقوای الهی آن را فایده بخش ترین امری دانستند که بعد از مرگ برای انسان اثر دارد و ما باید خود را از قبل برای امتحان و جواب دادن آماده کنیم 

خطیب نماز جمعه کیاسر در بخش دیگری از سخنان خود از نمازگزاران خواست نماز جمعه و امام جمعه را از خود بدانند چرا که نماز جمعه دولتی نیست بلکه مردمی است و ما زبان گویای شما هستیم اما اگر زمانی دیدید امام جمعه دولتی شد دیگر مال شما نیست اگر چه مسئولین وظیفه دارند کمک  و حمایت کنند اما امام جمعه وابسته به مردم است .

حاج آقا تیموری صداقت و راستگویی را از نشانه های اهل تقوی دانسته و بیان داشتند در نظام اسلامی از بزرگترین مقام اجرایی تا کوچکترین آن همه باید راستگو باشند ، مردم باید هوشیار باشند مبادا خدای نکرده کسانی را توجه کنند که آن ها فقط وعده دروغ می دهند حرف می زنند اما عمل نمی کنند. با مردم باید صادق بود و به آن ها احترام کرد مبادا خدای نکرده افراد از موقعیت ها و مناصب خود سوء استفاده کنند.

امام جمعه محترم در ادامه با اشاره به روز تربیت بدنی و ورزش بیان داشتند اسلام برای سلامتی جسم و بدن مثل سلامتی روح و روان ارزش قائل است چون با جسم سالم می تواند بهتر خدمت کند و توقعی که از مسئولین داریم برای جوانان امکانات ورزشی را در منطقه فراهم کنند.

امام جمعه محترم کیاسر در ادامه به بیان روز  تاریخی مباهله( 24 ذی حجه) پرداخت و تاکید نمودند اين واقعه سند روشني بر مقام بسيار والاي اهل بيت پيامبر مي باشد.

خطیب نماز جمعه در پایان با اشاره به 24 مهر ماه سال 74 که مقام معظم رهبری به منطقه چهاردانگه و روستای اروست تشریف فرما شدند این روز را گرامی داشتند و از شورای اسلامی شهر کیاسر و دیگر عزیزانی که در بر پایی مراسم عید غدیر کمک کردند تشکر و قدردانی نمودند.(مطلب برگرفته شده از وبلاگ برکات نمازجمعه کیاسر خلاصه برداری شده است)

به گزارش اراءنیوز در شش ماهه نخست امسال ،جاده ی ارتباطی سوادکوه با 88حادثه، هراز با 78 حادثه، کندوان با 47 و کیاسر با 32 حادثه از جاده های پرحادثه مازندران بوده است. 

  'مهدی ولی پور' روز شنبه به خبرنگار ایرنا در آمل گفت: هدف از راه اندازی خانه هلال روستائی سازماندهی، جذب وآموزش تخصصی امداد ونجات به روستائیان است ودر همین راستا امسال نخستین خانه هلال روستائی در شهرستان قائم شهر راه اندازی شده است.


وی افزود: برابر برنامه پیش بینی شده جمعیت هلال احمر مازندران حدود120 خانه هلال روستائی درمرکز دهستان استان تاپایان امسال راه اندازی خواهد شد.

مدیرعامل هلال احمر مازندران با بیان اینکه برای آموزش وتجهیز خانه های هلال روستائی حداقل به پنج میلیارد ریال اعتبار نیازمند است، ابراز امیدواری کرد: با کمک فرمانداران ، بخشداران ودهیاران روستاهای مازندران، با دراختیار قراردادن ساختمان، بتوان شرایط راه اندازی خانه های هلال روستایی را تسریع داد.

ولی پور با اشاره به اینکه بیشترین حادثه های ناشی از حوادث وسوانح درروستا بوجود می آید، تصریح کرد: خوشبختانه شیوه نامه راه اندازی خانه هلال روستائی از سوی سازمان جمعیت هلال احمر کشور تهیه وبه مراکز استانها ابلاغ شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، به پرحادثه ترین شهرستان های استان در شش ماهه نخست امسال برابر تعداد عملیات های انجام شده از سوی این جمعیت اشاره کرد و یادآور شد: شهرستانهای نوشهر با 258حادثه، بابلسر با 249، تنکابن با 237حادثه، رامسر با 222حادثه وشهرستان بهشهربا 197حادثه بیشترین حوادث را به خود اختصاص دادند.

ولی پور افزود: دراین مدت جاده ای ارتباطی سوادکوه با 88حادثه، هراز با 78 حادثه، کندوان با 47 و کیاسر با 32 حادثه از جاده های پرحادثه مازندران بوده است.

وی اضافه کرد: در شش ماهه امسال تعداد 3هزار و 371 عملیات امدادی از سوی نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر مازندران انجام شده که این میزان عملیات امدادی نسبت به سال گذشته 28درصد افزایش داشته و بیشترین عملیات با یک هزار و 38 فقره مربوط به امدادونجات جاده ای است.

تعداد 19پایگاه و پست ثابت و سیار امداد ونجات بین شهری، یک پایگاه امداد دریایی ،سه پایگاه امدادونجات دریایی و هشت پست امداد کوهستان زیرپوشش جمعیت هلال احمر مازندران به شهروندان ومسافران این استان خدمات فوریت های امدادی ارائه می کند

به گزارش اراءنیوز از روستای اراء حضرت آیت ا...طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهر ساری از مسجد در حال ساخت روستای اراء بازدید نمودند.

در این بازدید یکی از اعضای هیئت امنای مسجد  صاخب الزمان (عج)  روستای اراء و همچنین یکی از اعضای شورای اسلامی  توضیحاتی از روند ساخت این مسجد به حضرت آیت ا...طبرسی دادند و آیت ا...طبرسی نیز برای دست اندرکاران ساخت این مسجد آرزوی توفیق نموده و ابراز امیدواری کردند که انشاءا...بتوانند در این زمینه قدم خیری برداشته و مساعدتی بفرمایند.

لازم به ذکر است آیت ا...طبرسی جهت شرکت در مراسم چهلم والده مرحومه حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی " نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد " به روستای اراء تشریف فرما شدند و قبل از عزیمت به شهرستان ساری این بازدید را بعمل آوردند.

 

 

گمنامی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اوج خوشنامی:

نهاد وزارت اطلاعات، نماد اقتدار امنیتی نظام!

%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87%e2%80%8c%da%a9%d9%84-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d9%88%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a8%d9%87%e2%80%8c%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%b3%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d9%86-%da%af%d9%85%d9%86%d8%a7%d9%85-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af

سه دهه پیشینه شهادت طلبی و ایثار در جبهه های امنیت و اقتدار، پشتوانه ماندگار نهادی است که در عرصه مجاهدت های خاموش، یکه تازی بی چون و چرا و سنگرنشینی بی ادعاست و علیرغم اینکه نام وزارت را یدک می کشد، اما به واقع نهادی است که فراتر از یک ضابط، متشکل از حضور ذی شعور سرمایه های انسانی تکرارنشدنی نظام و جامعه، به پاسداری از ارزشها و دستاوردهای بی بدیلی اشتغال دارد که با دو مؤلفه شهادت طلبی و هشیاری همه جانبه و مهارت محور، موفقیت در مأموریت های ذاتی اش را ضمانت می کند.

شاخصه بارز مجاهدان خاموش که دو مدال ارزشمند از دو مصداق الهیِ ولایت را بر سینه دارند و طی آن از امام راحل، مدال سربازی گمنام امام زمان(عج) و از رهبری معظم انقلاب، مدال مجاهدان خاموش را هدیه گرفته اند، اتصال اعتقادی آنها به ولایت مطلقه فقیه و التزام دوگانه فکری و عملی آنها به این کانون هدایت الهی است و نکته جالب اینجاست که همه کشورهای دنیا با واژه سرباز گمنام، مأنوسند و حتی مقبره های واقعی و یا نمادین و یادبودی برپا کرده و بالاترین مقامات کشور و حتی میهمانان عالیرتبه خارجی را مجاب و یا موظف به ادای احترام رسمی به ساحت آنها دانسته و همواره نگاه تکریمی و یا زبان تجلیل در قبال آنها دارند، اما تفاوت مشهود آن سرباز گمنام و این سرباز گمنام، در تعلق خاطر نیروهای خدوم و ایثارگر وزارت اطلاعات به ساحت امامت و ولایت است که در آن، سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، مجاهدان خاموش فی سبیل الله اند که اساس پیکار و مجاهدت آنها با دشمنان عنود اسلام، توکل به خداوند، انجام تکالیف شرعی و جلب رضایت الهی است.

شناسه استثنایی سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، برخورداری از دو تفکر ناب ولایی و جهادی است که در آن، نامی ترین بی نام ها، در فرهنگ خود، وظیفه گرایند، نه نتیجه گرا! فلذا تنها و تنها انجام تکلیف الهی را نشانه موفقیت و پیروزی خود دانسته و شکست در فرهنگ کربلایی آنها راهی و جایی ندارد و همانند فرهنگی که در دفاع مقدس تجربه شده است، در هر دو حالتِ پیروزی و یا شکست ظاهری، خود را پیروز واقعی می دانند.

در دنیای امروز که اساس اقتدار آن فرانظامی، یعنی امنیتی و اطلاعاتی است و پرکردن بسیاری از خلاءها، منوط به کارآیی سازمانهای امنیتی است، تا جائی که حتی سرقت های بزرگ علمی و فناوری و یا جبران خلاء و فقدان برخورداری کشورهای بظاهر ابرقدرت از مغزها و اندیشه های ناب و خلاق، به عهده عملیاتهای اطلاعاتی است که طی آن با عملیات فریب و مستمرّ، مهاجرت نخبگان به این کشورها محقق می شود و نیز به استثناء براندازی نظامی که منحصراً به نیروهای مسلح برمی گردد، هرگونه عملیات موسوم به براندازی فرهنگی و اعتقادی، فروپاشی رفتاری و اخلاقی و نیز سرنگونی سیاسی و اجتماعی نظامها و دولت های معارض، منوط به حجم تحرکات اطلاعاتی و امنیتی و کسب و جمع آوری داده های ارزشمند از محیط های عملیاتی است.

گستردگی روز افزون وظایف و مأموریت های تخصصی سازمان های اطلاعاتی دنیا که مشهورترین آنها سازمانهای سیای امریکا، موساد اسرائیل، اینتلجنت سرویس با محوریت ام آی سیکس انگلیس اند، نشان می دهد که اولاً ارزیابی ابرقدرتها از عملکرد این سازمانها بسیار بالاست و ثانیاً دو سوم تحرکات سیاسی دنیا، پنهان و مخفیانه در حال انجام است و تکیه کردن به ظواهر و اطلاعات منتشره از سوی رسانه ها، با توجه به قدرت انقلاب آفرینی اجتماعی و براندازی های متنوع سازمان های اطلاعاتی دنیا، قطعاً ساده لوحی محض است. 

خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران، با حفظ ارتش و نیز پیدایش و گسترش چشم نواز و دل انگیز سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج، هیچگونه نگرانی ناشی از اقتدار نظامی ابرقدرتها و کشورهای متحد با آنها ندارد و اتفاقاً آنها همواره نگران اقتدار نظامی ما بوده و رونمایی های ابزاری ما نیز برای آنها محیرالعقول و حیرت انگیز است و در این میان، نقطه قوت دوم نظام مقدس جمهوری اسلامی، اقتدار عملکردی وزارت اطلاعات است که علیرغم فقدان پیشینه اطلاعاتی و عدم حفظ سازمان امنیت رژیم منحوس سابق، توانسته در عرصه ارزیابی های ناظران بی طرف بین المللی، همردیف برترین سازمانهای کهنه کار اطلاعاتی جهان عمل کرده و در دقیق ترین عملیاتها، همه مصاف ها را بدون استثناء به نفع خود تمام کرده و دست زبده ترین اطلاعاتی های دنیا را در پوست گردو بگذارد که در این میان، عملیات بسیار پیچیده و مدرن دستگیری عبدالمالک ریگی سرکرده یکی از گروهک های تروریستی شرق کشورمان که البته تنها بخشی از آن رسانه ای شد، بارزترین نمونه ای است که در یکی دوسال اخیر اتفاق افتاده است.

وزارت اطلاعات از بدو تأسیس تا کنون از کار در کردستانات گرفته تا نقش آفرینی در دفاع مقدس و نیز استمرار همان فرهنگ مجاهدت در سالهایی که مردم بظاهر جنگی را احساس و لمس نمی کنند، اما ترور دانشمندان هسته ای انجام می پذیرد، نفوذ و کارشکنی در مراکز هسته ای ما شکل می گیرد، فتنه 18 تیر 78 و یا فتنه 8 ماهه سال 88 با آن حجم طراحی و اجرا می شود و این همه شبکه های ماهواره ای و اجتماعی با هدایت تخصصی و حمایت مالی و حقوقی سازمان های اطلاعاتی با قوت تمام  علیه ما به فعالیت می پردازند و انقلاب های اجتماعی موسوم به انقلاب های رنگی، مخملین و نارنجی و غیره برای اجرا در جامعه ما استارت می خورند و در همه این سنگرها و خاکریزها که جای حضور نظامی و شلیک نیروهای مسلح نیست، دقیقاً بر محور نیازها و ضرورت های حکومتی عمل کرده و سربازی گمنام خود را برای این نظام ولایی به تجلی درآورده است.

میدان مجاهدت سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، در کمین گاهها، مخفی گاهها، پرتگاه ها، بزنگاه ها، وعده گاه ها و غفلت گاه هایی است که در آن دشمنان ما بیدار عمل کرده و منتظر خواب آلودگی نگهبانان نظام اند و در اصل می توان گفت که مجاهدتهای اطلاعاتی، مجاهدتهایی بی سرو صدا، بی تبلیغات، بی هیاهو و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، مجاهدتهایی خاموش اند که باز هم به استناد وعده معظم له، پاداش های بزرگی دارند. 

وزارت اطلاعات که بطور همزمان باید هم از چالش های جهانی و هم از چالش های داخلی عبور کند، تنها تشکل اطلاعاتی دنیاست که اولاً کاملاً مستقل و ثانیاً دارای مجبوبیت و پشتوانه مردمی است که یکی از اساسی ترین پایه های موفقیتش، اطلاعات مردمی و مشارکت گسترده مردم در راستای تحقق اهداف بلند اطلاعاتی و امنیتی است.

همه جانبه بودن این تشکل اطلاعاتی و امنیتی و قدرت انطباق پذیری آن با سایر نهادهای نظامی و انتظامی و قضایی، از ویژگی های بارز دیگری است که این وزارتخانه را دارای شرایط منحصر بفردی کرده است، طوریکه همکاری متقابل با نهادهای مذکور، تأثیر شگرفی در کیفیت بخشیدن و سرعت دادن به مآموریت های آنها داده و از طرفی حتی قوی ترین سازمان های اطلاعاتی دنیا را شگفت زده و انگشت به دهان کرده است.

همه ناظران سیاسی و کارشناسان اطلاعاتی و امنیتی دنیا مستحضرند که ایران اسلامی با توجه به ماهیت حکومتش و بیرون بودن از جرگه نظم استکباری جهان، همواره در معرض تهاجمات امنیتی است و در این شرایط سخت، امن نگه داشتن جامعه و حفاظت از جان و مال و ناموس مردم و جلوگیری از شکل گیری حتی یک انفجار و یا استمرار بخشی به برخی از سریال های هدفمند ترور، بی تردید از اعجازهای بزرگ قرن ماست که به واسطه همین حلقه همکاری و همدلی و انجام درست مأموریت های ذاتی و پرهیز هوشمندانه از موازی کاری ها و تداخل کاری ها محقق شده و ما امروز، امن ترین کشور جهانیم.

امنیتی که اگر فشار جهانی تحریم از ایران اسلامی برداشته شود، یقیناً با اقبال های گسترده جهانی، زمینه میزبانی از سرمایه های کلان سرمایه گذاران خارجی را نیز فراهم خواهد کرد و شکوفایی اقتصادی ایران نیز در بستر امنیت پایداری که امروز در جامعه ما حکمفرماست، به سرانجام خواهد رسید.

خدا را شاکریم که ما را به نعمت برخورداری از الهی ترین سربازان و مجاهدان فی سبیل الله متنعم کرده و امروز ما در سایه ایثار آنها در امنیت کامل بسر برده و استکبار در حسرت ناامن کردن جامعه ما نقره داغ شده است و هر بار که خواست تا سریالی از ناامنی ها را در ایران شکل داده و ما را به سرنوشت و شرایط کشورهای ناامن منطقه نزدیک و شبیه سازد، با هوشیاری مردم و نیروهای خدوم امنیتی، نظامی و انتظامی، دست از پا درازتر به خانه برگشته و مجبور شد تا به ضعف و ناکارآمدی خود در قبال ایران اسلامی اذعان و اعتراف کند.

به هر حال این تشکیلات ولایی که قبل از وزارتخانه بودنش یک نهاد انقلابی است، مرهون خلوص، ولایتمداری و جانفشانی شهدا و جانبازانی است که امروز علم افتخار و پرچم اقتدار ایران اسلامی اند و سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز همواره از آنان الگو گرفته و بر اساس راهی که آنها نشان داده اند، به تعبیر امام راحل، حفظ نظام جمهوری اسلامی را از اوجب واجبات دانسته و در راه سربلندی آن از هیج تلاش ایثارگرانه ای دریغ نمی ورزند.

در پایان ضمن تبریک صمیمانه این هفته ارزشمند به سربازان گمنام امام زمان(عج) و بدرقه معنوی آنان در راه دراز و پرخطری که در پیش دارند، برای ادامه توفیقات روزافزون آنها دعا کرده و بر استمرار همین منش انقلابی و ولایی و پرهیز از دلسردی هایی که می تواند اراده آنها را مستأصل کرده و از حجم اراده و شدت انگیزه آنان بکاهد، تأکید نموده و نیز با استعانت از رهنمود های امام راحل و رهبری معظم انقلاب، متذکر می شوم که امروز ما بیش از هر زمان دیگر به هشیاری و تحرک گسترده برای حفظ نظام از شرّ پلیدترین اتحادهای استکباری و صهیونیستی نیاز داریم و باید معتقد باشیم کسی که برای خدا کار می کند، از ناملایمات و سختی ها هراسی نداشته و هرگز دلسرد نمی شود و صدالبته که همینگونه نیز هست.

صادقعلی رنجبر-عضو هیئت علمی دانشگاه-93/7/26

به گزارش اراءنیوز  دیروز مراسم چهلمین روز درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در روستای اراءبرگزار گردید.

در این مراسم باشکوه آیت ا...طبرسی ،تعدادی از ائمه جمعه استان مازندران و گلستان و همچنین مسئولین استان های مازندران ،گلستان و مازندران و باحضور با شکوه مردم روستای اراء و روستاهای اطراف و میهمانانی از استانهای مازندران ،گلستان ،لرستان ،سمنان،تهران،قم و....برگزارشد.

در این مراسم حجت الاسلام موسوی امام جمعه بندر گز سخنرانی فرمودند

 

تصاویر مربوط ارسال خواهدشد

به گزارش اراءنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، محمد رضا ابراهیمی روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه ۹۳ گفت: همزمان با فرا رسیدن ۱۸ ذی الحجه مراسم جشن با شکوهی با حضور حجت‌الاسلام جلالی رییس دفتر علامه مصباح یزدی، حجت‌الاسلام تیموری امام جمعه، اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه  و عموم مردم در محل حسینیه امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد

در این مراسم جشن حجت‌الاسلام جلالی پس از عرض تبریک به مناسبت این روز فرخنده به محضر حضرت ولی عصر (عج) و شادباش به همه مسلمانان و عاشقان و محبان اهل بیت (ع)  سخنانی در خصوص واقعه غدیر خم و اهمیت این روز تاریخی در جهان اسلام ، فضایل حضرت علی(ع)  و ضرورت امام‌شناسی و جایگاه ولایت و ولی فقیه  ایراد کرده و همگان را  به تامل و توجه در اهمیت این روز بزرگ فراخواند.

در ادامه این مراسم سید محمد کریمی مداح اهل بیت عصمت و طهارت به مدیحه ‌سرایی در مدح و منقبت حضرت امیرالمومنین علی(ع) پرداخت.شایان ذکر است در این جشن از سوی نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر مسابقه فرهنگی برگزار شده که به برندگان این مسابقه هدایائی به رسم یادبود اهدا گردید
برگزاری مراسم جشن عید غدیر در کیاسر

به گزارش اراءنیوز،ظهر دیروزجشن بزرگ علویان در مصلی شهرستان ساری با حضور آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه موقت قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و آیت الله نوراله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران برگزار شد.

برداشت تصویر از محیط اجتماعی "پاتوق بچه های چهاردانگه"

 

 

 

کل اخبار

برگزاری افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در منطقه چهاردانگه

برگزاری افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در منطقه چهاردانگه

 به گزارش اراءنیوز به نقل از  روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، سعیدی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه خبر داد: افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه...

«ديدار از خانواده معظم شهداء» توسط دانش آموزان هسته فرهنگي جوان خواهران در روستای چالو

«ديدار از خانواده معظم شهداء»  توسط دانش آموزان هسته فرهنگي جوان خواهران در روستای چالو

به گزارش اراءنیوز دانش آموزان هسته فرهنگي جوان خواهران کیاسر"باحضور رابط و مربي طرح" در روستای چالو  حضور یافته و به دیدار خانواده شهدا رفتند.

برداشت زرشک در قلعه سر

برداشت زرشک در قلعه سر

  به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ قلعه سر نیوز،درختچه هایی با ارتفاع متوسط 2 متر، شاخه هایی باریک و سرشار از خارهای بلند و بسیار تیز برگ هایی با...

جانبازان نماد صبر و مقاومت

جانبازان نماد صبر و مقاومت

جانبازان و مجروحان عزیز مان که واقعا تجسم فداکاریند، شهیدان زنده اند (مقام معظم رهبری) به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ پایگاه مقاومت بسیج واوسر،آقای « عین اله قاسمی »...

نمازجمعه کیاسر مرکز بخش چهاردانگه ساری 25مهر 93

نمازجمعه کیاسر مرکز بخش چهاردانگه ساری 25مهر 93

به گزارش اراءنیوز به نقل از وبلاگ برکات نمازجمعه کیاسر،نماز دشمن شکن جمعه مورخه 25/مهر/93 منطقه چهاردانگه به امامت حضرت حجه الاسلام و المسلمین تیموری امام جمعه کیاسر اقامه گردید. ایشان...

کیاسر چهارمین جاده حادثه ساز مازندران در شش ماهه نخست سال 93

کیاسر چهارمین جاده حادثه ساز مازندران در شش ماهه نخست سال 93

به گزارش اراءنیوز در شش ماهه نخست امسال ،جاده ی ارتباطی سوادکوه با 88حادثه، هراز با 78 حادثه، کندوان با 47 و کیاسر با 32 حادثه از جاده های پرحادثه...

بازدید آیت ا...طبرسی از مسجد در حال ساخت روستای اراء

بازدید آیت ا...طبرسی از مسجد در حال ساخت روستای اراء

به گزارش اراءنیوز از روستای اراء حضرت آیت ا...طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهر ساری از مسجد در حال ساخت روستای اراء بازدید نمودند. در این...

نهاد وزارت اطلاعات، نماد اقتدار امنیتی نظام!

نهاد وزارت اطلاعات، نماد اقتدار امنیتی نظام!

گمنامی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اوج خوشنامی: نهاد وزارت اطلاعات، نماد اقتدار امنیتی نظام! سه دهه پیشینه شهادت طلبی و ایثار در جبهه های امنیت و اقتدار، پشتوانه ماندگار نهادی است...

مراسم چهلمین روز درگذشت مادر نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد

مراسم چهلمین روز درگذشت مادر نماینده ولی فقیه در استان لرستان برگزار شد

به گزارش اراءنیوز  دیروز مراسم چهلمین روز درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در روستای اراءبرگزار گردید. در...

برگزاری مراسم جشن عید غدیر در کیاسر

برگزاری مراسم جشن عید غدیر در کیاسر

به گزارش اراءنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، محمد رضا ابراهیمی روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه ۹۳ گفت: همزمان با فرا رسیدن ۱۸ ذی...

امام جمعه محترم کیاسردر جشن بزرگ علویان و سادات مازندران

امام جمعه محترم کیاسردر جشن بزرگ علویان و سادات مازندران

به گزارش اراءنیوز،ظهر دیروزجشن بزرگ علویان در مصلی شهرستان ساری با حضور آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه موقت قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و آیت...

عیادت حضرت آیت الله نظری از آیت الله شجاعی کیاسری

عیادت حضرت آیت الله نظری از آیت الله شجاعی کیاسری

به گزارش اراءنیوز به نقل از سایت آیت ا...شجاعی کیاسری،عصر روز پنجشنبه بیست و چهارم مهرماه علّامه و فقیه بزرگوار حضرت آیت الله نظری دام ظلّه العالی در بیمارستان محل بستری آیت...

قدمگاه آیت ا...خامنه ای در روستای اروست/تصاویر

قدمگاه آیت ا...خامنه ای در روستای اروست/تصاویر

به گزارش اراء نیوز در 24 مهر سال 1374 آیت ا...خامنه ای به روستای اروست آمد.متن گزارش این سفر را به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری...

جشن عید غدیر خم در کانون پرورش کودکان کیاسر

جشن عید غدیر خم در کانون پرورش کودکان کیاسر

به گزارش اراء نیوز بهنقل از وب کانون پرورش فکری کودکان مرکز کیاسر،غدیر به معنای جایی که آ ب باران در آن جمع می شود "غدیر خم "محلی بود که...

یادمان شهید عبدالخالق خاسب

یادمان شهید عبدالخالق خاسب

به گزارش اراءنیوز وبلاگ پایگاه مقاومت بسیج شهدای واوسر در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و الگو سازی از شخصیت و سیره زندگی شهید نوشت: یادمان شهید عبدالخالق...

پیگیری احداث سد زارم رود برای رفع کم آبی مردم بالادست جنوب ساری

پیگیری احداث سد زارم رود برای رفع کم آبی مردم بالادست جنوب ساری

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، محمد دامادی عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری در صحن شورا، اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم تا زادگاه خود را...

  • تصویر روز

13920207180956385 PhotoL

tabligh

کسب درآمد

آخرین اخبار

پیش بینی وضعیت هوا

SP_WEATHER_THUNDER

13°درجه

تهران

SP_WEATHER_THUNDER
رطوبت: ۵۴%
چهارشنبه
آفتابی
۱۲°درجه / ۲۱°درجه
پنج شنبه
اکثرا آفتابی
۱۳°درجه / ۲۳°درجه
جمعه
آفتابی
۱۲°درجه / ۲۴°درجه

با ما در تماس باشید

اخبار تصادفی

حالت های رنگی